אתר השבת

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home סיפורים לכבוד שבת סיפורי חיים מפעים: כל הנוסעים ירדו מהאוטובוס, כדי לאפשר לנהג להגיע הביתה לשבת

מפעים: כל הנוסעים ירדו מהאוטובוס, כדי לאפשר לנהג להגיע הביתה לשבת

מפעים: כל הנוסעים ירדו מהאוטובוס, כדי לאפשר לנהג להגיע הביתה לשבת
 
מה קורה כאשר נהג שנמצא בבני ברק אינו מספיק להגיע לביתו בזמן כדי להכניס את השבת? תושייתם של נוסעי קו 402 הובילה לפתרון יוצא דופן 

בשבועות האחרונים עובר מפה לאוזן סיפור מרגש ומיוחד במינו: זה קרה באחד מימי שישי, שעה קלה לפני כניסת שבת. אוטובוס קו 402 עשה את דרכו מירושלים לבני ברק, כאשר בדרך היו פקקים גדולים והשעון תקתק.

נהג האוטובוס, אדם ללא כיפה, התקשר לאשתו בדיבורית ואמר לה: "אני לא אספיק להגיע הביתה לראשון לציון לפני שבת, אני עושה שבת בבני ברק". האישה נלחצה: "מה? בישלתי והכנתי, ואתה לא תגיע?" הנהג התנצל, אך מיהר לסיים את השיחה.

במושב הקדמי ישב אדם חרדי בדרכו לבני ברק ששאל את הנהג: "יש לך אולי מיקרופון?" הנהג השיב בחיוב, והבחור לקח את המיקרופון, קם ממקומו ואמר לנוסעים: "יהודים יקרים, יש לנהג שלנו בעיה. הוא לא יספיק להגיע הביתה לפני שבת, אז אני מבקש שכולכם תסכימו לרדת בתחנה הראשונה בבני ברק".

הנוסעים שמעו את הדברים ו... הסכימו.  אלא שהנהג אמר בתגובה: "תודה, אבל גם אם כולכם תרדו בתחנה הראשונה לא אספיק להגיע לראשון לציון לפני שבת".

בשלב זה התערב אחד הנוסעים והציע: "אני גר בבני ברק, סמוך לתחנה הראשונה, תבוא אליי הביתה ואתן לך את המכונית שלי כדי שתיסע לראשון לציון".

וכך היה. הנוסעים ירדו בתחנה הראשונה בבני ברק, הנהג החנה את האוטובוס בסמוך לביתו של האיש, לקח את רכבו ונסע לראשון לציון לשבת. האוטובוס שחנה ברחוב הצר בבני ברק גרם לסיפור המיוחד לעבור מפה לאוזן, והנה הבאנו אותו גם כאן, לפניכם.
 

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן

תפילות

בבקשה להתפלל לרפואת: טובה בת חנה מסעודה בתוך שאר חולי ישראל, לרפואת רננה בת רות בתוך שאר חולי ישראל, לרפואת רפאל מאיר צבי בן ברכה בריינדל בתוך שאר חולי ישראל, ולרפואת שרה צפורה בת רינה בתוך שאר חולי ישראל, ולרפואת הילל רפאל בן יעל בתוך שאר חולי ישראל ולרפואה שלמה לרועי עובדיה בן שולמית רעות בתוך שאר חולי ישראל, לרפואת אשר ורפאל בני שמחה בתוך שאר חולי ישראל. בבקשה להתפלל לזרע בר קיימא בקרוב לנופית הודיה בת רחל ודויד שלמה בן שושנה ולזרע בר קימא בקרוב למירב המזל בת גאולה ונועם בן לאה וחזרה בתשובה לתהילה יהודית בת רינה וחזרה בתשובה לעידן בן שולמית ושי שלומי בן שולמית ולבשורות טובות ישועות ונחמות לכל עם ישראל

לכבוד שבת קודש

לעילוי נשמת

לעילוי נשמת מרת אביבה בלה בת מרדכי ז"ל ת.נ.צ.ב.ה.
לעילוי נשמת מרת טליה בת עזריאל לייב ז"ל ת.נ.צ.ב.ה.

מונה מבקרים באתר שבת נט

מונה צפיות תוכן : 15347235

אתר השבת


מאמרים אחרונים